201404171397719988AUYI61iZ201404171397719995EZnb549K201404171397719978MXq85AY9201404171397719966pC4oNros

Den lokala byrån med stora resurser!
Redovisning
Rådgivning
Revision

Kompetens, förtroende och tillgänglighet.

Vi hjälper dig med alla eller
delar av ekonomifunktionen i företaget.

Nya tider, nya arbetssätt
- webbaserade och digitala lösningar.

Kontakta oss

Ann-Christin Skeppner     
Auktoriserad Redovisningskonsult
Telefon: +46(0)19-20 62 72
E-post: ann-christin.skeppner@accountekonomipartner.se

Susanne Qvarnström     
Auktoriserad redovisningskonsult, verksamhetsansvarig        
Telefon: +46(0)19-20 62 78
E-post: susanne.qvarnstrom@accountekonomipartner.se

Tommy Gideonsson     
Auktoriserad Redovisningskonsult         
Telefon: +46(0)19-20 62 74
E-post: tommy.gideonsson@accountekonomipartner.se

Sidney Larsson    
Redovisningskonsult          
Telefon: +46(0)19-20 62 79
E-post: sidney.larsson@accountekonomipartner.se

Britt-Marie Gustafson      
Redovisningsekonom 
Telefon: +46(0)19-20 62 76
E-post: britt-marie.gustafson@accountekonomipartner.se

Jakob Grufman
Redovisningsekonom
Telefon: +46(0)19-20 62 73
E-post: jakob.grufman@accountekonomipartner.se

Daniel Oscarsson
Redovisningsekonom
Telefon: +46(0)19-20 26 75
E-post: daniel.oscarsson@accountekonomipartner.se

Helene Wiborgh
Redovisningsekonom
Telefon: +46(0)19-26 96 20
E-post: helene.wiborgh@accountekonomipartner.se 

ACCOUNT EKONOMIPARTNER AB

(f.d Bn Revision & Redovisning AB)


Radiatorvägen 11
702 27 Örebro
Sverige
Telefon: +46 (0) 19 - 26 96 20
Fax: +46 (0) 19 - 27 85 31
E-post: info@accountekonomipartner.se